Nyheter

Vi har rundet 960 medlemmer!

Av: Beate Hallberg Mikkelsen  |  Publisert: 24. juni 2022  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Grimstad golfklubb har per i dag 966 medlemmer - det før de to VTG-kursene vi har i løpet av helga.

Også i år har vi opplevd en enorm interesse for golf.

Vi har per i dag 966 medlemmer - nok en rekord! Dere har sikkert sett at det stadig dukker opp flere og flere ukjente navn ved bestilling av starttid i GolfBox. Det er gøy. Noe vi synes er spesielt stas, er å se alle de unge som er blitt hekta på golf, samt at det er kommet til flere kvinner - to viktige satsningsområder.  I kategorien 20 år og yngre (junior og knøtter) har vi nå 166 medlemmer. 181 av klubbens medlemmer er kvinner - her har vi fremdeles en jobb å gjøre. 

I år er det leder av Sportsutvalget, Tore G. Gundersen som har stått for VTG-kursene. Pga. den store interessen har han satt opp flere ekstrakurs. Så langt i år har han gjennomført 8 kurs, der samtlige (!) har meldt seg inn. Han holder to kurs til denne helga. 

Vi ønsker våre nye medlemmer Grimstad golfklubb velkommen og håper alle våre medlemmer får en riktig god golfsesong!
 
  
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker. Klikk OK for å godta dette Les mer om cookies og personvern her