Nyheter

Besøk fra Fjære barneskole

Av: Beate Hallberg Mikkelsen  |  Publisert: 21. juni 2022  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Fordelt over 3 dager har vi hatt besøk av rundt 270 barneskoleelever!

Temauke på Fjære barneskole

I løpet av to dager forrige uke, samt i går mandag, yrte det av elever fra Fjære barneskole her på golfklubben. Rundt 270 barn koste seg utendørs i frisk luft og fint vær på treningsområdet hvor det var satt opp flere stasjoner med ulike aktiviteter. Trening på driving rangen, puttetrening og fotballgolf var noe av det barna fikk prøve seg på. Det var Tore G. Gundersen, lærer og leder av Sportsutvalget, som satt det hele i stand. 

I dag hadde vi igjen besøk, denne gangen av elever fra Fevik. Klubbens styreleder og lærer ved skolen Fredrik Engh, sammen med forhenværende styreleder Henry Skåland hadde med seg elevene sine ut på en liten sommeravslutning med golf i fokus.

*Bildene er publisert med tillatelse.
 
  
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker. Klikk OK for å godta dette Les mer om cookies og personvern her