Nyheter

Ung Elite på treningshelg!

Av: Beate Hallberg Mikkelsen  |  Publisert: 24. mai 2022  |  Siste nyheter  |  Arkiv

I helgen var Ung Elite-gruppen på treningsleir på Sandnes golfklubb.

I helgen dro syv av klubbens unge lovende på treningsweekend til Sandnes Golfklubb - dette i regi av Sportsutvalget ved Tore G. Gundersen med erfarne hjelpere. De fikk spilt tre 18-hullsrunder, og trent masse på nærspill.

Vi har god grunn til å være stolte av denne gjengen. De representerer Grimstad Golfklubb på en meget god måte. Samholdet og humøret er veldig bra. Flott ungdom vi ser frem til å følge videre. 

Grimstad golfklubb ønsker å satse på barn og unge, og tilbyr aktiviteter og trening for ulike ferdighets- og ambisjonsnivå. Ung Elite er for de i alderen 13 -19 år som ønsker å ta golfen et steg videre. 
  
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker. Klikk OK for å godta dette Les mer om cookies og personvern her